5/5 - (343 امتیاز)

سقف متحرک کافه رستوران مجتمع تجاری ایران کتان رامسر

محصولات استفاده شده در پروژه سقف متحرک

سقف متحرک پارچه ای

پنجره گیوتینی

موتور Somfy فرانسه

موتور-سامفی-فرانسه
SOMFY

چراغ Samsung کره

نورپردازی خطی سامسونگ کره
SAMSUNG

معرفی کوتاه درباره این پروژه :

جای تعجب نیست که امروزه در تمام مراکز تجاری بخشی از فضا به کافه رستوران جهت گذراندن اوقات فراغت و مهمان‌نوازی ها اختصاص داده می شود.ما در این پروژه (کافه رستوران مجتمع تجاری ایران کتان رامسر) با توجه به شرایط آب و هوایی شهر رامسر استان مازندران و خواسته کارفرما محترم جناب آقای مودب مجموعه ای از سقف متحرک پارچه ای و شیشه های گیوتینی مجموعه اسکای روف را مشاهده مینمایید که فضای تراس را به کلی پوشش داده و محیطی چهارفصل جهت استفاده در هر شرایط آب و هوایی محافظت از( باران و درخشش آفتاب) را محیا می سازد.

 مجموعه اسکای روف محصولات متنوعی دارد، اما رویکرد ما هرگز جهت پیشنهاد محصول تحمیلی نیست. تیم با استعداد ما به خواسته های مشتریان گوش می دهد و توصیه های قابل اعتماد و محتاطانه ای را بر اساس هر پروژه و کاربری ارائه می دهد.

ما در تمامی پروژه ها فقط از بهترین هادر این صنعت استفاده می کنیم و مشخصات ما در این پروژه شامل موتورهای سامفی، پارچه های 5 لایه پی وی سی از برند فیلکس کره و چراغ هایی از برند سامسونگ است. همه اینها تامین کنندگان معتبری هستند که ما از آنها برای ارائه محصولات بهینه و کارآمد برای مشتریان خود با قیمت های واقعی استفاده می کنیم.

ما به کمک طیف گسترده ای از محصولات سقف متحرک و شیشه متحرک رستوران و راه حل هایی جهت پوشاندن فضای باز رستوران با کیفیت بالاو لوکس ارائه میدهیم.

نوع سقف متحرک به کار رفته در پروژه  سقف متحرک پارچه‌ای و پنجره متحرک گیوتینی می باشد. ابعاد پروژه  سقف متحرک پارچه ای 160 متر مربع  پنجره گیوتینی  95 متر مربع

سقف متحرک کافه و رستوران

سقف متحرک کافه می‌تواند در مجتمع‌های تفریحی و توریستی استفاده شود و به تجربه و راحتی مهمانان کمک می‌کند. در مجتمع‌های تفریحی توریستی، سقف متحرک می‌تواند در انواع فضاها و تجهیزات زیر مورد استفاده قرار بگیرد:

رستوران‌ها و کافه‌ها

در رستوران‌ها و کافه‌های مجتمع تفریحی، سقف متحرک می‌تواند در فضای باز یا درون ساختمان مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از سقف متحرک، میزان نور و هوا را می‌توان به دلخواه تنظیم کرد و مهمانان را در طول روز و شب بهره‌برداری از فضای باز یا درون ساختمان در شرایط مطلوبی دعوت می‌کند.

تراس‌ها و بالکن‌ها

در مجتمع‌های توریستی که دارای فضاهای تفریحی و ورزشی هستند، سقف متحرک می‌تواند برای تنظیم نور و هوا در این فضاها استفاده شود. مثلاً در سالن‌های ژیمناستیک یا زمین‌های ورزشی فضای باز، باز کردن سقف به مهمانان اجازه می‌دهد تا از نور طبیعی و هوای تازه بهره‌برداری کنند.

به طور کلی، سقف متحرک در مجتمع‌های تفریحی توریستی امکاناتی را فراهم می‌کند که مهمانان بهترین تجربه را در استفاده از فضاها و امکانات موجود داشته باشند.

>
×
درود!
در واتس اپ با ما در ارتباط باشید
×