5/5 - (40 امتیاز)

سقف متحرک آلومینیومی روف گاردن برج نیلوفر زعفرانیه

محصولات استفاده شده در پروژه سقف متحرک

سقف متحرک آلومینیومی شیب دار

مدل سقف متحرک آلومینیومی شیب دار - اسکای روف

موتور Somfy فرانسه

موتور-سامفی-فرانسه
SOMFY

چراغ Samsung کره

Samsung-LED-for-Lighting
SAMSUNG

معرفی کوتاه درباره این پروژه :

امروزه سقف متحرک پوششی نوین جهت فضاهای بیرونی در صنعت معماری به شمار می آید. سقف تاشو آلومینیومی اجرا شده در این پروژه با طراحی منحصر به فرد و استحکام بسیار بالا در طبقه دوازدهم (روف گاردن) پوششی مناسب در بدترین شرایط آب و هوایی و با پنهان نمودن تمام جزئیات در اجرا منظره ای بی نقص را فراهم نموده است.

جهت آسایش خریداران محترم سقف متحرک گروه اسکای روف دارای 5 سال ضمانت می باشد.

ما در ارائه آزادی به شما تخصص داریم تا چیزی را به فضای خود بیاورید که واقعاً مناسب است، با طیف وسیعی از محصولات سقف متحرک با کارایی بالا که می‌توان آن‌ها را مطابق با نیازهای شما ساخت. این بدان معنی است که شما  با اجرای سقف متحرک می توانید از فضایی که در اختیار دارید حداکثر استفاده را ببرید. استفاده از فضای جدید برای استراحت یا معاشرت .

جهت آسایش خریداران محترم سقف متحرک گروه اسکای روف دارای 5 سال ضمانت می باشد.

نوع سقف متحرک به کار رفته در پروژه سقف متحرک آلومینیومی می باشد. ابعاد پروژه سقف جمع شونده آلومینیومی 105 متر مربع است.

سقف متحرک آلومینیومی

سقف متحرک آلومینیومی روف گاردن، سیستم سقف قابل تنظیم که بر روی روف گاردن یا فضای باز نصب می شود. این نوع سقف متحرک برقی معمولاً از آلومینیوم ساخته شده و قابلیت باز و بسته شدن دارد.

ساختار سقف متحرک آلومینیومی

شامل یک چارچوب قوی از آلومینیوم است که قطعات قابل تنظیم را در آن قرار می دهد. این قطعات معمولاً شامل پانل های آلومینیومی هستند که قابل تنظیم برای باز و بسته کردن سقف هستند. همچنین، سیستم های مکانیکی یا الکتریکی قابل کنترل استفاده می شوند تا به راحتی سقف را باز و بسته کرد.

مزایای استفاده از سقف متحرک آلومینیومی روف گاردن شامل موارد زیر می شود:

قابلیت تنظیم سقف برای میزان نور و هوا ورودی:

با باز کردن سقف، می توان نور طبیعی و هوای تازه را به روف گاردن داخل آورد. با بسته کردن آن، محیط را در برابر آب و هوای نامناسب محافظت کرد.

افزایش استفاده از فضای باز:

با داشتن سقف قابل تنظیم، می توان در تمام فصول سال از روف گاردن استفاده کرد. فضای باز را به عنوان یک ناحیه اضافی برای نشست و تفریح به کار برد.

زیبایی و طراحی مدرن:

سقف متحرک آلومینیومی روف گاردن به طراحی مدرن و زیبایی به روف گاردن شما اضافه می کند. ظاهری جذاب و خاص به فضای باز می بخشد.

چه نکاتی باید برای استفاده از سقف متحرک در نظر بگیرم ؟

مطمئن شوید که ساختار آلومینیومی سقف اتوماتیک روف گاردن مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی است. همچنین، نصب و نگهداری مناسب از اهمیت بالایی برخوردارند تا عمر مفید و کارایی سقف تضمین شود.

>
×
درود!
در واتس اپ با ما در ارتباط باشید
×