5/5 - (264 امتیاز)

سقف متحرک پارچه ای استخر رودهن

ویدیو پروژه

محصولات استفاده شده در پروژه سقف متحرک

سقف متحرک پارچه‌ای شیبدار

مدل سقف متحرک پارچه ای شیبدار یکطرفه - اسکای روف

شیشه گیوتینی

شیشه متحرک گیوتینی - اسکای روف

شیشه اسلایدی فول فریم

شیشه اسلایدی فول فریم - اسکای روف

موتور Somfy فرانسه

موتور-سامفی-فرانسه
SOMFY

چراغ Samsung کره

نورپردازی نقطه ای سامسونگ کره
SAMSUNG

معرفی کوتاه درباره این پروژه :

امروزه شاهد تقاضا متعددی از سوی کارفرمایان جهت بهره وری فضای باز استخر های شخصی در چهار فصل سال هستیم. از این رو با طراحی سقف متحرک و پنجره های متحرک در این پروژه امکان استفاده به صورت چهارفصل را فراهم نمودیم.

جهت آسایش خریداران محترم سقف متحرک گروه اسکای روف دارای 5 سال ضمانت می باشد.

نوع سقف متحرک به کار رفته در پروژه، سقف متحرک پارچه ای و شیشه اسلایدی فول فریم و شیشه گیوتینی متحرک می باشد. ابعاد پروژه سقف متحرک پارچه ای 93 متر مربع، پنجره متحرک گیوتینی و پنجره متحرک اسلایدی 87 متر مربع است.

سقف متحرک استخر

سقف متحرک پارچه ای استخر یک سیستم سقف قابل تنظیم است. به کمک پارچه های مختلف قادر است بر روی استخر باز و بسته شود. این نوع سقف معمولاً برای استخرهای فضای باز یا استخرهایی که در فصول سرد بسته می شوند، استفاده می شود. ساختار سقف متحرک پارچه ای شامل یک چارچوب مقاوم است که پارچه ها را در آن قرار می دهد.

عملکرد سقف متحرک پارچه ای استخر

عملکرد سقف متحرک پارچه ای استخر به گونه ای است که در صورت نیاز به آفتاب، می توان پارچه ها را به سمتی کشید تا استخر باز شود و در صورت نیاز به حفاظت از استخر یا در فصل سرما، می توان آن را بسته کرد. این نوع سقف معمولاً با استفاده از سیستم های مکانیکی یا الکتریکی قابل کنترل است و به راحتی می توان سقف را باز و بسته کرد.

مزایا و معایب سقف جمع شونده استخر

سقف جمع شونده پارچه ای استخر دارای مزایا و معایب خود است. مزیت اصلی آن قابلیت تنظیم سرعت و میزان باز و بسته شدن استخر است. همچنین، در صورت بسته شدن سقف، استخر محافظت شده و از آلودگی های محیطی و نور خورشید دریافت نمی کند. اما، هزینه نصب و نگهداری سقف متحرک پارچه ای می تواند بالا باشد و نیاز به سیستم های کنترلی پیچیده دارد.

افزایش امکانات استخر

استفاده از سقف اتوماتیک پارچه ای استخر به عنوان یک امکان مدرن و زیبا برای استخرها در نظر گرفته می شود و می تواند طراحی استخر را تکمیل کند و امکانات استخر را افزایش دهد.

>
×
درود!
در واتس اپ با ما در ارتباط باشید
×