5/5 - (161 امتیاز)

سقف متحرک کافه رستوران پولی

محصولات استفاده شده در پروژه سقف متحرک

سقف متحرک پارچه‌ای شیبدار

مدل سقف متحرک پارچه ای شیبدار یکطرفه - اسکای روف

موتور Somfy فرانسه

موتور-سامفی-فرانسه
SOMFY

چراغ Samsung کره

نورپردازی خطی سامسونگ کره
SAMSUNG

معرفی کوتاه درباره این پروژه :

طراحی و اجرا سقف اتوماتیک کافه رستوران پولی واقع در فود کورت مرکز خرید مایسا با  در نظر گرفتن یکی از دغدغه های کارفرما محترم این پروژه ، اجرای سقف متحرک با طول بازشو 12 متر بدون داشتن ستون در وسط فضای رستوران صورت گرفته است.

طراحی هندسی و مهندسی ویژه در مقاطع داخلی پروفیل های سقف متحرک باعث ایجاد حداکثر استحکام سازه سقف متحرک و مقاومت بالا سقف متحرک در برابر باد ایجاد میکند.

جهت آسایش خریداران محترم سقف متحرک گروه اسکای روف دارای 5 سال ضمانت می باشد.

کل سازه از جنس آلومینیوم از جمله (گاتر و ستون) محصول کشور ترکیه و از آلیاژ آلومینیوم 6063 می باشد.

نوع سقف متحرک به کار رفته در این پروژه، سقف متحرک پارچه‌ای شیبدار می باشد. ابعاد پروژه سقف متحرک پارچه ای شیبدار 305  متر مربع است.

سقف متحرک پارچه ای رستوران

سقف متحرک پارچه ای یا همچنین معروف به سقف برجسته کافه رستوران، یک سیستم سقفی است. به صورت قابل تنظیم و قابل باز و بسته شدن روی فضای باز یک کافه یا رستوران نصب می شود. این نوع سقف معمولاً با استفاده از پارچه های مختلف قابل تغییر شکل و تنظیم است.

ساختار سقف متحرک پارچه ای رستوران

سقف متحرک پارچه ای کافه رستوران شامل چارچوب قوی است که پارچه های قابل تنظیم در آن قرار می گیرند. این پارچه ها می توانند از جنس ضد آب، مقاوم در برابر اشعه UV یا پارچه های دیگری باشند. مقاوم در برابر حرارت و صدا بسته به نیاز کافه رستوران مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین، سیستم های مکانیکی یا الکتریکی قابل کنترل نیز برای باز و بسته کردن سقف استفاده می شود.

مزایا و جذابیت های سقف متحرک پارچه ای رستوران

استفاده از سقف متحرک پارچه ای کافه رستوران دارای مزایا و جذابیت های خاصی است. اولاً، این سقف به صورت قابل تنظیم است. می توان آن را در تمام یا بخشی از فضای کافه باز کرد تا نور طبیعی و هوا وارد شود. دوماً، با بسته شدن سقف، کافه رستوران از آب و هوای نامناسب محافظت می شود. بنابراین می توان در تمام فصول سال از آن استفاده کرد. همچنین، سقف متحرک پارچه ای می تواند به زیبایی و جذابیت کافه رستوران اضافه کند. این نوع سقف جمع شونده اتوکاتیک تجربه منحصر به فردی را برای مشتریان ایجاد می کند.

چه نکاتی باید برای استفاده از سقف متحرک در نظر بگیرم ؟

لازم به ذکر است که نصب و نگهداری سقف متحرک پارچه ای کافه رستوران نیازمند هزینه و دقت خاصی است. همچنین، بسته به منطقه جغرافیایی، نیاز به در نظر گرفتن فصل های بارانی، برفی و شرایط آب و هوایی دارید. در این صورت میتوانید از مقاومت مناسب سقف و پارچه استفاده کنید.

>
×
درود!
در واتس اپ با ما در ارتباط باشید
×