سقف جمع شونده و متریال آن

5/5 - (270 امتیاز)

سقف جمع شونده و متریال مورد استفاده در سقف های اتوماتیک

سقف جمع شونده یک راه عالی برای افزایش انعطاف پذیری به یک فضا است، خواه فضای تجاری یا مسکونی باشد. از این سقف ها می توان برای ایجاد فضای بیرونی استفاده کرد که در تمام طول سال قابل استفاده است، یا می توان از آنها برای افزودن نور طبیعی و تهویه به فضای داخلی استفاده کرد. در این مقاله به بررسی انواع سقف تاشو  و مواد مورد استفاده در سقف های اتوماتیک می پردازیم.

سقف جمع شونده

آشنایی با سقف جمع شونده

سقف اتوماتیک به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشند. سقف جمع شونده به شما این امکان را می دهند که در صورت نیاز فضایی را باز یا ببندید. از این سقف ها می توان در محیط های مختلفی از جمله فضاهای تجاری، مسکونی و صنعتی استفاده کرد. از سقف های متحرک می توان برای ایجاد فضای بیرونی استفاده کرد که در تمام طول سال قابل استفاده است. همچنین می توان از آنها برای افزودن نور طبیعی و تهویه به فضای داخلی استفاده کرد.

مزیت سقف تاشو این است که می توان آن را در صورت نیاز باز یا بسته کرد. این قابلیت به شما امکان می دهد میزان نور و تهویه مورد نظر خود را در یک فضا کنترل کنید. این باعث می شود بدون توجه به آب و هوای بیرون، محیطی راحت ایجاد کنید.

سقف جمع شونده

سقف های جمع شونده طوری طراحی شده اند که با استفاده از سیستم موتوری باز و بسته شوند. این سقف ها معمولاً از مواد بادوام مانند پلی کربنات یا فلز ساخته می شوند. به گونه ای طراحی می شوند که در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت کنند. سقف های جمع شونده گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند فضای بیرونی ایجاد کنند. در این صورت می توان در تمام طول سال از آن استفاده کرد.

سقف‌ متحرک را می‌توان به گونه‌ای طراحی کرد که برای فضاهای مختلف مناسب باشد. آنها را به گزینه‌ای همه‌کاره برای بسیاری از تنظیمات مختلف تبدیل می‌کند.

سقف متحرک روف گاردن مسکونی | اسکای روف

سقف جمع شونده اتوماتیک – چگونه کار می کنند؟

سقف متحرک اتوماتیک برای باز و بسته شدن با استفاده از سیستم موتوری طراحی شده اند. این سقف ها را می توان با استفاده از یک کنترل از راه دور یا یک برنامه گوشی هوشمند کنترل کرد و به شما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز سقف را به راحتی با استفاده از ریموت باز یا بسته کنید. سقف های متحرک اسکای روف به صورت آب بند و هوا بند به کا