انتخاب سقف متحرک مناسب

5/5 - (303 امتیاز)

راهنمای انتخاب سقف متحرک مناسب برای فضای بیرونی شما

به عنوان یک علاقه مند به فضای باز، یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از فضای بیرونی خود نصب آلاچیق است و سقف متحرک مناسب می تواند تفاوت را ایجاد کند. آلاچیق نه تنها سایه و سرپناهی ایجاد می کند، بلکه عنصر زیبایی و پیچیدگی را نیز به فضای بیرونی شما می بخشد. با این حال، انتخاب سقف اتوماتیک مناسب، به خصوص با گزینه های بسیار موجود در بازار، می تواند بسیار دشوار باشد. در این راهنما، همه چیزهایی را که برای انتخاب سقف متحرک مناسب برای فضای بیرونی خود باید بدانید، به شما معرفی خواهیم کرد.

آشنایی با سقف متحرک

سقف متحرک پوششی است که برای فضای بیرونی شما سایه و سرپناه ایجاد می کند. معمولاً از چارچوبی از تیرهای عمودی یا ستون هایی که تیرهای متقاطع یا تیرها را پشتیبانی می کنند، ساخته شده است. تیرها یا تیرها را می توان باز گذاشت یا می توان آنها را با انواع مواد سقفی از جمله پارچه، پلی کربنات، فلز یا شیشه پوشاند.

انواع سقف متحرک


سقف متحرک پارچه ایسقف متحرک آلومینیومی

دو نوع اصلی سقف متحرک وجود دارد: ثابت و متحرک. سقف های متحرک ثابت به پایه ها یا ستون ها متصل می شوند و قابل تنظیم نیستند. از طرف دیگر سقف جمع شونده را می توان به گونه ای تنظیم کرد که بسته به شرایط آب و هوایی بیشتر یا کمتر سایه ایجاد کند.

سقف های متحرک ثابت در سبک های مختلف از جمله مسطح، شیروانی و شیب دار وجود دارند. سقف های متحرک تخت ساده ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه هستند. سقف های متحرک شیروانی دارای سقف قله ای هستند که عنصری از سبک را به فضای بیرونی شما می بخشد. سقف های متحرک شیب دار سقفی شیبدار دارند و برای مناطقی که بارندگی یا برف شدید دارند ایده آل ه